Galerimiz

İletişim Bilgilerimiz

KARAHAN KAPI MEKATRONİK İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

Villa, Apartman ve Daire Giriş Kapıları

Thermo65 ve Thermo46

Kendini kanıtlamış Hörmann kalitesinde çelik/alüminyum ana giriş kapıları
Çelik kapı kanatlı ve alüminyum kasalı Thermo65 ve Thermo46 ana giriş kapıları iyi ısı yalıtım değerleri ve 5 kademeli güvenlik kilidiyle yüksek hırsızlık emniyeti ile ön plana çıkarken çok iyi bir fiyat/performans oranı sunar.

Thermo65

Kapıda sıcak karşılama…
Ev girişinizi kalite bakımından üstün ve görsel çekiciliğe sahip bir kapıyla donatmak istiyorsanız, Hörmann Thermo65 ana giriş kapısıyla doğru seçimi yapmış olursunuz.

Sert PU dolgu malzemeli ve iç tarafta kompozit kanat profilli 65 mm kalınlıktaki çelik kapı kanadı, soğuğu dışarıda tutar. Thermo65 kapıları 0,87 W/(m²·K)’e kadar UD değeriyle çok iyi bir ısı yalıtımı sağlar.

Kapılar, kendinizi evinizde güvenli ve rahat hissetmeniz için standart olarak 5 kademeli güvenlik kilidiyle donatılmıştır. Daha yüksek güvenlik hissi için Thermo65 modellerini opsiyonel olarak RC 2 güvenlik donanımıyla edinebilirsiniz.

13 çekici motif, 16 öncelikli renk ve 5 Decograin yüzey seçeneği arasından hayalinizdeki kapıyı seçin.

Burada, en çok tercih edilen Thermo65 motiflerini bulabilirsiniz.

Diğer motif seçeneklerine katalog üzerinden ulaşabilirsiniz

Thermo46

Girişinizi çekici bir hale getirin
Thermo46 kapıları size, iyi bir giriş kapısının sahip olması gerektiği tüm özellikleri sunar. Thermo46’lar, 1,1 W/(m²·K)’e kadar UD değerleriyle iyi ısı yalıtım değerlerine ulaşmaktadır. Giriş kapıları, standart 5 kat güvenlik kilidi sayesinde, güvenlik konusunda da en iyi şekilde donatılmıştır. Bazı motifleri opsiyonel olarak RC 2 güvenlik donanımıyla edinebilirsiniz – Kendi dört duvarınız arasında daha güvenli bir his için.

13 kapı motifi arasından favorinizi seçin – Modernden klasiğe kadar. Renkler, camlar, yan parçalar ve üst sabit pencereler ile Hörmann kapınızı, tamamen kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler;

Diğer motif seçeneklerine katalog üzerinden ulaşabilirsiniz

ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA

KATEGORİLER/ ÜRÜN TÜRÜTHERMO65THERMO46
Kapı kanadı malzemesi65 mm kalınlıkta çelik kapı kanadı46 mm kalınlıkta çelik kapı kanadı
Isı yalıtımı0,87 W/(m²·K)’e kadar UD değeri*1,1W/(m²·K)’e kadar UD değeri*
Mevcut güvenlik donanımlarıRC 2RC 2, TPS 700 / 750 / 900 / 010 / 015 ve 100 kapı motifleri için temin edilebilir (yan parçalar ve üst sabit pencereler olmadan)
Kapı kasalarıIsı izolasyonlu 80 mm alüminyum kasalarIsı izolasyonlu 60 mm alüminyum kasalar

*Kapı ölçüsüne bağlıdır. Belirtili değerler GxY 1230 x 2180 mm için geçerlidir.

BROŞÜR