Galerimiz

İletişim Bilgilerimiz

KARAHAN KAPI MEKATRONİK İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

Yükleme Rampaları

Menteşeli veya sürme lipli yükleme rampaları
Hörmann yükleme rampaları, farklı araçlar ve yükleme alanları arasındaki yükseklik farkını tam olarak dengelemek için tasarlanmış çözümlerdir. Bu sayede yük tek bir yatay hareketle araca yüklenebilir veya araçtan dışarı çıkarılabilir.

Bükülme dayanımlı çelik platform konstrüksiyonu, eşit olmayan yük dağılımında bile aracın yan eğimini sorunsuz dengeler.

İki kaldırma silindirli ve bir lip silindirli güvenilir hidrolik donanım tüm durumların üstesinden gelebilir, kolay kullanılabilir ve en önemlisi güvenlidir. Kaldırma silindirlerinde otomatik acil durdurma valfleri mevcuttur. Bu sistem yükleme rampasını çok hızlı bir şekilde emniyete alır. Bu, örneğin, aracın henüz yük platformda olmasına rağmen erken hareketi halinde önemlidir.

Hörmann, verimli yükleme ve boşaltma için her yükleme durumuna yönelik doğru çözümü sunar. Hörmann satış ekibinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

yukleme-teknolojisi
yanasma-korukleri

Yanaşma Körükleri

Yanaşma körükleri – çepeçevre korunma
Hörmann yanaşma körükleri, yüklenecek malları dış hava koşullarına karşı korur; enerji tasarrufu sağlar; hava akımını ve böylece hastalığa bağlı personel kaybını engeller. Yükleme rampası ile kombine edildiğinde kompleks kanopi ve rampa setlerine gerek kalmaz.

Hörmann branda yanaşma körükleri, tüm araç boylarıyla uyum sağlar. Galvanizli, içe bastırılabilen şasi üzerine monte edilmiş yüksek kaliteli alınlık brandaları ve yan brandalar sağlam, esnek ve yırtılmaya dayanıklı bir konstrüksiyon oluşturur. Branda ve çerçeve elemanları kolay montaja uygun şekilde ayrı parçalar olarak üretilir. Bu şekilde yenilemeler de kolay ve düşük maliyetli olur. Özel uygulamalar için şişirilebilir yanaşma körükleri ve yastık tip yanaşma körükleri kapsamlı ürün yelpazesini tamamlar.

Yükleme Odacıkları

Yükleme odacıkları – çepeçevre korunma
Doğrudan bina önüne monte edilen yükleme odacıkları sayesinde depo dış duvarlarına kadar tamamen kullanılabilir. Depolar iç rampaların kurulumu için uygun olmadığında veya rampa çukuru açmak mümkün olmadığında, Hörmann yükleme odacıkları daima iyi seçimdir.

Komple bir yükleme odacığı, yükleme rampalı platform, duvar ve tavan kaplaması ve yanaşma körüklü yükleme açıklığından oluşmaktadır.

Isı yalıtımlı Hörmann endüstriyel kapılarla bağlantılı yükleme odacıkları, özellikle sıcaklığa karşı hassas malların yükleme işlemleri için tavsiye edilir.

Yükleme odacığı kullanımında araçlar sadece 90°’lik açıyla yanaşmak zorunda kalmadan, daha düşük açılar ile de binaya yanaşabilir. Yükleme odacıkları tek gövde veya yanyana sıralı sistem olarak da kurulabilir.

Ticari binalarda yükleme alanları önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar – mevcut yükleme kapı ve ekipmanınızı Hörmann ürünleri ile değiştirerek elde edebileceğiniz enerji tasarrufunu “Hörmann Enerji Pusulası”nda bulabilirsiniz.

yanasma-korukleri

BROŞÜR