Galerimiz

İletişim Bilgilerimiz

KARAHAN KAPI MEKATRONİK İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

İç Kapı Motorları

Engelsiz ve konforlu yaşam
Hörmann PortaMatic kapı motoru ile ahşap ve çelik iç kapılarınızı uzaktan kumanda veya buton ile kolayca açıp kapatabilirsiniz. İster daha fazla konfor ya da hijyen isteği, ister bedensel engellerden kaynaklanan hareket kısıtlamalarından ötürü olsun – Bu teknoloji günlük hayatınızı kolaylaştıracaktır. Birçok fonksiyon ve ayar seçeneklerine sahip ve elektrik tüketimi minimum seviyede olan PortaMatic kapı motoru konutların yanı sıra ticari, idari binalarda ortak alanlarda kullanıma da uygundur.

PortaMatic, Alman Gerontolojik Teknoloji Kurumu (GGT) tarafından, 50 yaş ve üzeri kullanıcıların güvenlik, konfor ve kullanım kolaylığı gereksinimlerine göre test edilen ve kalitesi onaylanan ilk ve tek kapı motorudur.

ic-kapimotorlari
engelsiz-yasam

Engelsiz Yaşam

Bedensel sınırlamalara rağmen evinizde rahat hareket edebilmek mi istiyorsunuz? İç kapılar için PortaMatic motor, odalarınız arasında yardım almadan hareket edebilmeniz için kolaylık sağlayarak yaşam kalitenizi yükseltir.

Konforlu Yaşam

Dolu tepsileri, alışveriş poşetlerinizi ya da ağır eşyalarınızı taşırken kapılar önünüzde kendiliğinden açılsın. PortaMatic otomatik kapı motoruna sağlık nedenleriyle gereksinim duymasanız bile bu konfordan asla vazgeçmek istemeyeceksiniz.

konforluyasam
ofisthareket-rahatligi

Ofislerde hareket rahatlığı

Ofislerde ergonomi ve hareket kolaylığı günümüzde büyük bir önem taşımaktadır. Düşük enerjili işletimi ve yüksek güvenliğiyle PortaMatic, örn. bürolar, hastaneler, laboratuvarlar ve muayenehaneler için en ideal kapı motorudur.

Ortak alanlarda maksimum hijyen

Hastane, okul, ofis gibi kalabalık yerlerin oda ve tuvalet kapılarından hastalık bulaşma riski çok yüksektir.
Temassız şalter ile kumanda edilen PortaMatic kapı motoru, bu kapıları dokunmadan açabilmenizi sağlayarak  sizi ve sevdiklerinizi mikroplara ve bakterilere karşı korur.

ortak-alanlarda-hijyen

BROŞÜR