Galerimiz

İletişim Bilgilerimiz

KARAHAN KAPI MEKATRONİK İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

Yana Açılır Seksiyonel Garaj Kapıları

yanaacilir-seksiyonel-kapilar

Özel montaj gereksinimleri için…
Hörmann yana açılır seksiyonel garaj kapıları, özel montaj durumları için en iyi çözümdür. Bu kapı türü, yekpare, seksiyonel ve sarmal garaj kapılarından farklı olarak yukarı doğru değil yana doğru açılır. Bu özelliği ile garajın tavanı depolama amaçlı olarak kullanılıyor ise veya kapı kanadı yapısal nedenlerden dolayı (eğri tavan, alçak lento, boru tesisatları vs.) tavanın altına yerleştirilemediği durumlarda pratik çözüm sunar.

42 mm kalınlıktaki PU dolgulu sandviç panellerden oluşan kapı kanadı çok iyi bir ses ve ısı yalıtımının yanı sıra yüksek stabilite ve sarsıntısız çalışma sağlar.

Motiflere Genel Bakış

Yedi kapı motifi arasından hayalinizdeki kapıyı seçin – zarif M- ve L-çizgiliden, klasik kaset görünümüne ve camlının yanı sıra paslanmaz çelik süslemeli özel tasarım modellerine kadar.

Seçim Sizin

Garaj kapınızı tamamen kendi istekleriniz doğrultusunda tasarlayın.
Evinizin görünümüne uyarlayabileceğiniz 4 yüzey formu seçeneği ile 15 standart renk, yaklaşık 200 RAL kodunda opsiyonel renkler ve 3 Decograin kaplama kombinasyonları ile seçim sizin. Kapılarınızı uzun yıllar aynı güzellikte kullanabilmeniz için yüzeyleri pasa karşı en iyi şekilde korunmaktadır. Sıcak galvaniz çelik panellerin her iki yüzüne uygulanan yüksek kalite polyester kaplama ile yağmur suları iz bırakmadan kayar gider.