Galerimiz

İletişim Bilgilerimiz

KARAHAN KAPI MEKATRONİK İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

Yüksek Hızlı Kapılar

seksiyonel kapılar

Tasarımın sağladığı avantajlar
Seksiyonel garaj kapıları dikey olarak açılır ve tavanın altında askıda hareket ederek yer tasarrufu sağlar. Bu yapı şekli sayesinde garaj önü ve içindeki hacim en verimli şekilde kullanılmış olur. Seksiyonel garaj kapıları her garaj açıklığına takılabilir ve yekpare kapılara göre 14 cm’ye kadar daha fazla geçiş genişliği sağlar. Ayrıca dört yanındaki uzun ömürlü elastik ve dış hava koşullarına dayanıklı contalarla dış ortamdan en iyi şekilde yalıtılmıştır.

Hörmann seksiyonel garaj kapıları, TS EN 13241-1 Standartı’nın yüksek güvenlik gereksinimlerine göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Eski kapınızın güncel TS EN güvenlik standartlarını yerine getirip getirmediğini Güvenlik Kontrol Listesi’nden kontrol edebilirsiniz.

Uygun kapı tipini seçin

Tercih sizin:  Çift cidarlı seksiyonel kapılar LPU 67 Thermo veya LPU 42 stabil, sessiz çalışan ve çok iyi bir ısı yalıtımına sahip modellerdir.  Tek cidarlı seksiyonel garaj kapısı LTE 42 ise ısı yalıtımı gerektirmeyen müstakil garajlar için çok uygundur. Evinizin dış tasarımında ahşap ön planda ise masif ahşap dolgulu Hörmann LTH 42 seksiyonel kapısı size en uygun tercih olacaktır.

BROŞÜR