Galerimiz

İletişim Bilgilerimiz

KARAHAN KAPI MEKATRONİK İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

Sarmal Kapılar ve Kepenk Sistemleri

Ekonomik, sağlam ve güvenilir…
Hörmann alüminyum ve çelik sarmal kapıları ve sarmal kepenk sistemleri, birkaç bileşenden oluşan basit ama etkileyici yapı şekli ile oldukça ekonomiktir. Bu kapılar günlük kullanımda kendilerini defalarca kanıtlamış ürünlerdir. Sarmal kapılar ve kepenk sistemleri, kompakt şekilde lento gerisinde toplanarak montaj boşluğunun üstünde çok az yere ihtiyaç duyarlar. Yanlarda ve tavan bölgesinde değerli kullanım alanı ziyan olmaz.

Hörmann sarmal kapı ve sarmal kepenk sistemi üretimindeki uzmanlık seviyesi normal standartların çok ötesindedir. Özel çözümlerin gerçekleştirilmesi motive ve tecrübeli ekibimiz için günlük rutinin bir parçasıdır.

RollMatic sarmak kepenk sistemi, maks. 335 mm üst montaj yüksekliği ve derinliği gerektiren kompakt yapı şekliyle, özellikle dar alan koşulları olan küçük işletmeler için idealdir.

Ticari binalarda endüstriyel kapılar önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar – mevcut kapılarınızı Hörmann ürünleri ile değiştirerek elde edebileceğiniz enerji tasarrufunu “Hörmann Enerji Pusulası”nda bulabilirsiniz.

sarmal-kapilar-ve-kepenk-sistemler

BROŞÜR