Seksiyonel garaj kapıları

Ana giriş kapınız çok özel ve önemlidir. Evinizin mimarisine uyumlu, prestijli olmalı ve zevkinizi yansıtmalıdır. Bunların yanı sıra, yüksek güvenlik standartlarına uygun olmasını ve güçlü ısı yalıtım değeri ile enerji tasarrufu sağlamasını da istemez misiniz?

RollMatic sarmal garaj kapıları

RollMatic garaj kapıları dikey olarak açılır ve garajda çok az yer kaplar. Tasarımı sayesinde garaj içinde ve garaj önünde maksimum hacim sağlar. Kapı açıklığı formunun önemi yoktur, Rollmatic kolaylıkla monte edilebilir.

Berry yekpare garaj kapıları

Berry garaj kapıları yüksek kalite ve teknolojiyi uzun ömürlü fonksiyonellik ve güvenli kullanım ile biraraya getirir. Berry garaj kapılarını, çizgili ve kaset görünümlü çelik motiflerde veya ahşap kapı olarak temin edebilirsiniz. Renk ve dekor yüzey seçenekleri ile tam zevkinize göre özelleştirmek mümkündür.

Yana açılır seksiyonel garaj kapıları

Hörmann yana açılır seksiyonel garaj kapıları, özel montaj durumları için en iyi çözümdür. Bu kapı türü, yekpare, seksiyonel ve sarmal garaj kapılarından farklı olarak yukarı doğru değil yana doğru açılır. Bu özelliği ile garajın tavanı depolama amaçlı olarak kullanılıyor ise veya kapı kanadı yapısal nedenlerden dolayı (eğri tavan, alçak lento, boru tesisatları vs.) tavanın altına yerleştirilemediği durumlarda pratik çözüm sunar.

Garaj yan kapıları

Yan Kapılar, garaja yürüyerek girip çıkabilmek için garaj kapısını açmanıza lüzum bırakmayan pratik çözüm sunar.

Hörmann ürün programında hemen her kapı motifi için uygun yan kapı seçeneği mevcuttur. Böylece garaj kapısı ve kapı uyumlu bir bütün oluşturur.